Продовжуємо низку заходів із моніторингу освітньо-професійних програм предметної спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова і література). У межах методичного семінару «Нова українська школа: простір освітніх можливостей», проведеного за участі представників комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», відбулося спілкування з учителем української мови і літератури Іванковецького ліцею Нетребською Л.

Людмила Нетребська ознайомила здобувачів вищої освіти і науково-педагогічних працівників навчально-наукового інституту української філології та журналістики зі специфікою використання мультимедійних презентацій на уроках української мови та літератури в 5 класі. Водночас стейкхолдер-практик висловила свої міркування щодо змістових особливостей освітньо-професійних програм предметної спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова і література) першого бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Моніторинг освітньо-професійних програм: погляд учителя-словесника