26 жовтня 2022 року директор навчально-наукового інституту української філології та журналістики Коваленко Б.О, гаранти освітньо- професійних програм предметної спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова і література) Марчук Л.М. і Попович А.С. взяли участь у методичному семінарі з професійного розвитку науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка «Нова українська школа: простір освітніх можливостей».

Учасниками заходу були представники комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Г.Давиденко, Н.Дармограй, І.Шендерук і Н.Чумак.

З-поміж низки питань, винесених для обговорення на методичному семінарі, увагу було закцентовано на вдосконаленні якості освітнього процесу та вищої освіти зі спеціальності 014 Середня освіта (за предметними спеціальностями) та проведенні якісного моніторингу освітньо-професійних програм.

Методичний семінар «Нова українська школа: простір освітніх можливостей» (Б.Коваленко, Л.Марчук, А.Попович)