14 листопада 2022 року в навчально-науковому інституті відбулася відкрита дискусія “Академічна доброчесність як складник наукової етики у вищій школі” зі здобувачами 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти, яку проведа старший викладач кафедри української мови, член комісії з питань академічної доброчесності К-ПНУ Зореслава Шевчук.

Під час зустрічі присутні обговорили основні аспекти провадження наукової= діяльності з урахуванням вимог Положення про дотримання академічної доброчесності педагогічними, науково-педагогічними, науковими працівниками та здобувачами вищої освіти в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка (нова редакція) та Кодексу академічної доброчесності Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (нова редакція).Магістранти розглянули кейси щодо визначення різних форм порушень академічної доброчесності, висловили свої міркування з питань формуваня цінностей доброчесності у взаємозв’язках “студент-викладач”, “студент-адміністрація”.

Зореслава Сергіївна також наголосила на важливих аспектах щодо оформлення результатів наукової діяльності.

Відкрита дискусія “Академічна доброчесність як складник наукової етики у вищій школі” (14.11.2022 р., Шевчук З.С.)