10-11 листопада 2022 року доценти кафедри української мови Наталія КОВАЛЕНКО та Борис КОВАЛЕНКО взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Динамічні процеси в лексиці та граматиці слов’янських мов», організованої Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини. На пленарному засіданні Наталія КОВАЛЕНКО виголосила доповідь «Регіональні атласи як джерело досліджень фраземіки говірок». Доповідь Бориса КОВАЛЕНКА була присвячена дослідженню особливостей мовного вираження концепту вітер у поезії Володимира Свідзінського.

Програма конференції

Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю (доценти Коваленко Б.О., Коваленко Н.Д.)