8 листопада 2022 року доценти кафедри української мови Наталія КОВАЛЕНКО та Борис КОВАЛЕНКО взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Слобожанська беседа – 15. Лінгвістика тексту і вивчення української ментальності», організованої кафедрою української мови ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» (м. Полтава).

На пленарному засіданні Наталія КОВАЛЕНКО виголосила доповідь «Інформативність сучасних словників говіркового мовлення». Доповідь Бориса КОВАЛЕНКА була присвячена дослідженню етикетних мовних формул в епістолярній спадщині Михайла Коцюбинського.

Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції (доценти Коваленко Б.О., Коваленко Н.Д.)