26 жовтня та 02 листопада 2022 року доценти кафедри української мови Наталія КОВАЛЕНКО та Борис КОВАЛЕНКО прослухали вебінари «Вивчення фразеологічних одиниць у 5 класі» та «Особливості вивчення словотвору в 6 класі», які провела Інна Літвінова, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови ХНУ ім. В.М. Каразіна. Заходи організовано за сприяння видавництва «Ранок» (методист видавництва – Людмила Шевченко).

На вебінарах було акцентовано на змісті сучасного уроку української мови з проєкцією на особливості вивчення фразеології та словотвору, продемонстровано нові методики навчання.

Після виконання тестових завдань викладачі отримали сертифікати.

Участь у вебінарах про викладання української мови в НУШ (Н.Д. Коваленко, Б.О. Коваленко, 26.10., 2022 р., 02.11.2022 р.)