21 листопада здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти заочної форми навчання (групи Ukr1-M21z, Ukr1-M22z) обговорили питання академічної доброчесності в аспекті чинників формування академічної культури з-поміж учасників освітнього процесу під час відкритої онлайн-бесіди. Спікер заходу – старший викладач кафедри української мови, член комісії з питань академічної доброчесності К-ПНУ Зореслава Шевчук акцентувала увагу на практиках західних університетів щодо формування сприятливого академічного середовища в закладах вищої освіти та ролі “нульової толерантності” під час провадження освітьної та наукової діяльності здобувачів вищої освіти.

По завершенню заходу магістранти висловили свої побажання щодо подальших зустрічей із цієї тематики.

Триває цикл зустрічей із магістрантами щодо питань дотримання академічної доброчесності (21.11.2022 р.)