17-18 листопада 2022 року доцент кафедри української мови Наталія КОВАЛЕНКО взяла участь у роботі V Міжнародної наукової конференції “JĘZYK W REGIONIE – REGION W JĘZYKU”, організаторами якої є лабораторія діалектології та кафедра антропологічного мовознавства Університету ім. Адама Міцкевича в Познані (Республіка Польща). На пленарному засіданні Наталія КОВАЛЕНКО виголосила доповідь «Фраземіка українських говірок: стан і проблеми досліджень». В обговоренні актуальних питань з вивчення територіального мовлення взяли участь дослідники слов’янських мов, було презентовано нові праці з діалектології та історії мов.

Участь у міжнародній науковій конференції “JĘZYK W REGIONIE – REGION W JĘZYKU” (Коваленко Н.Д., 17-18.11.2022 р.)