24–25 листопада 2022 року доценти кафедри української мови Наталія КОВАЛЕНКО та Борис КОВАЛЕНКО взяли участь у роботі міжнародноїнаукової конференції «AD FONTES. ДЖЕРЕЛА ДІАЛЕКТОЛОГІЧНИХ СТУДІЙ» (Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України, м. Львів). Наталія КОВАЛЕНКО виголосила доповідь «Текстографія говірок Західного Поділля» про досвід укладання збірника текстів зв’язного мовлення та презентувала двотомне видання «Західноподільські та суміжні говірки. Тексти» (Кам’янець-Подільський, 2020. Т. 1. 536 с. Т. 2. 512 с.). Доповідь Бориса КОВАЛЕНКА була присвячена засадам укладання словника західноподільських говірок, підготовка якого відбувається в межах проєкту навчально-наукової лабораторії діалектологічних досліджень.

Участь у міжнародній науковій конференції «AD FONTES. ДЖЕРЕЛА ДІАЛЕКТОЛОГІЧНИХ СТУДІЙ» (доценти Коваленко Б.О., Коваленко Н.Д.)