9 березня 2023 року в Чемеровецькому ліцеї №1 відбулася зустріч викладачів Університету Огієнка з учителями української мови та літератури Чемеровеччини. Доктор філологічних наук Наталія Коваленко та доктор філологічних наук, директор навчально-наукового інституту української філології та журналістики Борис Коваленко провели науково-методичний семінар «Краєзнавство на уроках української мови та літератури».

Семінар було присвячено обговоренню питань про нові джерела та  методики викладання елементів історії української мови та її регіональних різновидів на сучасних шкільних уроках, інноваційні педагогічні технології, теми учнівських лінгвістичних мінідосліджень  та ін. Для реалізації нових напрямів роботи було презентовано нові навчально-методичні праці, сучасні лінгвістичні словники.

У цей день пошанували ім’я Тараса Шевченка, поділилися власним досвідом пізнання глибин Шевченкового слова.

Такі зустрічі завжди наповнені прагненням співпрацювати, обмінюватися новими практиками і знаннями.

Краєзнавчі студії у вимірах сьогодення: науково-методичний семінар для вчителів-словесників (Коваленко Н.Д., Коваленко Б.О.)