13 березня в навчально-науковому інституті української філології та журналістики розпочав роботу дискусійний клуб «Що ми знаємо про академічну доброчесність?» (організатор і модератор зустрічей – старший викладач кафедри української мови, член комісії з питань академічної доброчесності Зореслава Шевчук).

Перше зібрання «(не)ЧЕсно про доброчесність» було присвячене з’ясуванню сутності понять «чесність», «доброчесність», їхній ролі в освітньо-науковому процесі закладу вищої освіти.

Здобувачі формулювали асоціативні ряди за темою обговорення та дискутували щодо необхідності розуміння доброчесності як домінантного складника для побудови успішної кар’єри.

На зустрічі присутні висловили побажання подальших зібрань у ширшому колі однодумців.

Такі обговорення сприяють формуванню колективного підходу до розуміння політики доброчесності та необхідності її впровадження в Університеті Огієнка.

Розпочав роботу дискусійний клуб «Що ми знаємо про академічну доброчесність?» (модератор – Шевчук З.С.)