22 лютого та 1 березня 2023 року доценти кафедри української мови Наталія КОВАЛЕНКО та Борис КОВАЛЕНКО прослухали вебінари «Вивчення правил пунктуації в 5 класі»  і  «Вивчення теми «Прикметник» у 6 класі: щоб життя заграло барвами» Інни Літвінової, кандидата філологічних наук, доцента кафедри української мови Харківського національного університету ім. В.М. Каразіна. Увагу було акцентовано на  дидактичному потенціалі текстів під час вивчення правил пунктуації, мовленнєвому розвитку, умотивованості здобувачів освіти під час засвоєння знань із теми «Прикметник» на уроках української мови.

Після виконання тестових завдань викладачі отримали сертифікати про підвищення професійно-педагогічної компетентності.

Участь у вебінарах про викладання української мови в НУШ (Н.Д. Коваленко, Б.О. Коваленко)