16 березня 2023 року доцент кафедри української мови Попович А.С. взяла участь у вебінарі «Українська мова в закладах освіти: оновлення змісту програм та підручників». Спікерами заходу, до якого доєдналися близько 500 осіб,  були Тарас Кремінь, Уповноважений із захисту державної мови, Олена Семеног, доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедри української мови і літератури Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка, авторка навчальних програм та підручників української мови Олеся Калинич, заслужений учитель України, переможниця всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2015 у номінації «Українська мова та література», учитель-методист, авторка підручників української мови і літератури».

Під час вебінару презентовано авторську концепцію підручника української мови для 6 класу. Водночас звернено увагу на шляхи подолання освітніх втрат і перспективи оновлення змісту програм з української мови тощо.

Вебінар «Українська мова в закладах освіти: оновлення змісту програм та підручників» (доцент Попович А.С.)