У надзвичайно складний для нашої держави час мені випала унікальна можливість проходити практику в одній із найпопулярніших онлайнових інформаційних агенцій нашого міста – Vdalo.Info. Від початку повномасштабної війни це видання стало головним інформатором мешканців Кам’янця-Подільського на власному сайті та в месенджері Telegram.

У перший день практики я детально ознайомилась із його публікаціями і була приємно здивована – кожного дня редактори розміщують важливі новини із життя міста в реальному часі! Для мене це здалось надскладним завданням, адже завжди потрібно бути зануреним у роботу із величезною масою інформації. Проте після знайомства із головним редактром Євгенією Соловською всі побоювання зникли. Пані Євгенія, яка є без перебільшень майстром своєї справи, допомогла і зорієнтувала у всій специфіці редакційної діяльності онлайнової платформи.
Перша проба пера на основі живого опитування на вулицях міста також стало неабияким викликом – спочатку було боязко зупиняти перехожих і ставити питання, але цікавість взяла гору. Це стало для мене випробуванням, завдяки якому вдалось стати на нову сходинку філологічного ремесла.
Я щиро вдячна університету та колективу видання за такий досвід. Навчальна виробнича практика ще раз дала змогу розуміти те, що мій вибір фаху та навчального закладу є гарнатовано правильним.

Практика в агенції “Vdalo.Info” (враження Гудайтес Б., студентки групи FUkr1-B19)