21 березня 2023 року доцент кафедри української мови Попович Анжеліка була спікером сертифікованого вебінару для педагогічних працівників Кам’янець-Подільської територіальної громади «Як написати якісну статтю: поради, рекомендації». Проведений захід – результат співпраці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та  комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради». До вебінару, спрямованого на оволодіння навичками написання наукових статей, доєдналися 64 педагоги.

Анжеліка Станіславівна окреслила наявні можливості для публікування методичних розвідок, докладно схарактеризувала структурні елементи наукової статті методичного спрямування, потлумачила сучасні аспекти терміносистеми методики навчання.  Особливу увагу вона звернула на мовні засоби наукового стилю й дотримання стильових норм.

Сертифікований вебінар для педагогів Кам’янець-Подільської територіальної громади «Як написати якісну статтю: поради, рекомендації» (доцент Попович А.С.)