28 березня 2023 року доцент кафедри української мови відвідала публічну гостьову лекцію завідувача відділу навчання української мови і літератури НАПН України, доктора педагогічних наук, професора Горошкіної О.М. «Формування компетентного мовця на уроках української мови», проведену в Житомирському державному університеті імені Івана Франка. Лекторка акцентувала на комунікативному спрямуванні шкільного курсу української мови, на особливостях компетентнісного підходу до сучасної мовної освіти та поділилася досвідом підручникотворення за модельними програмами української мови для закладів загальної середньої освіти.

Публічна лекція Олени Горошкіної «Формування компетентного мовця на уроках української мови» (доцент Попович А.С.)