19 квітня 2023 року кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Дзюбак Наталія Миколаївна провела відкриту полінарну лекцію з навчальної дисципліни «Категорійна граматика» на тему «Категорія градації» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 3 курсу Fukr 1-В20 групи спеціальності 035 Філологія (Українська мова і література).
Під час лекції визначено статус категорії градації в сучасному мовознавстві, способи вираження гра дуальної семантики.
Співлектори :
завідувач кафедри української мови, доктор філологічних наук, професор кафедри української мови Марчук Людмила Миколаївна поділилась своїм науковим досвідом дослідження категорії градації в сучасній українській літературній мові, схарактеризувала засоби її вираження та визначила їх місце у функціонально-семантичному полі категорії градації;

кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри української мови Шевчук Зореслава Сергіївна розповіла про функціональний потенціал засобів категорії градації в художньому дискурсі.
До обговорення питань лекційного заняття активно долучилися здобувачі освіти Компанієць Вікторія, Климюк Марина, Панько Яна.

Відкрита полінарна лекція з навчальної дисципліни «Категорійна граматика» (Дзюбак Н.М., Марчук Л.М., Шевчук З.С.)