25 квітня 2023 року здобувачі вищої освіти четвертого року навчання освітньо-професійних програм «Середня освіта (Українська мова і література)» і «Українська мова і література» бакалаврського рівня вищої освіти в межах навчальної дисципліни «Стилістика і культура української мови» прослухали публічну гостьову лекцію   «Сучасна інтегративна лінгвостилістика», яку прочитала доктор філологічних наук, професор, академік НАН України Єрмоленко Світлана.

Шанована С.Єрмоленко порушила в лекції такі проблемні питання: зміна наукової парадигми лінгвостилістичних досліджень, обґрунтування інтегративних підходів до визначення основних категорій стилістики і стилю, декодування художніх текстів, зокрема творів Тараса Шевченка й Ліни Костенко.

Лекцію присвячено 30-літтю кафедри історії та культури української мови Волинського національного університету імені Лесі Українки, знаного в Україні осередку лінгвостилістичних студій.

Публічна лекція Світлани Єрмоленко «Сучасна інтегративна лінгвостилістика»