15 та 29 березня 2023 року доценти кафедри української мови Наталія КОВАЛЕНКО та Борис КОВАЛЕНКО прослухали вебінари «НМТ-2023. Блок «Українська мова»: особливості підготовки»  і  «Вивчення теми «Числівник» у 6 класі: математика повсякдення» Інни Літвінової, кандидата філологічних наук, доцента кафедри української мови Харківського національного університету ім. В.М. Каразіна. Увагу було акцентовано на  особливостях підготовки до НТМ, мовленнєвому розвитку учнів, їхньої вмотивованості під час засвоєння знань із теми «Числівник» на уроках української мови.

Після виконання тестових завдань викладачі отримали сертифікати про підвищення професійно-педагогічної компетентності.

Участь у вебінарах про викладання української мови в НУШ (Коваленко Н.Д. , Коваленко Б.О.)