З 15 березня до 19 квітня 2023 року доцент кафедри української мови Попович Анжеліка підвищувала кваліфікацію від ГО «Прогресильні» з теми «Прогресильне викладання: складові системи якості вищої освіти».

У межах підвищення кваліфікації  відбулися відкриті лекції «Питання академічної доброчесності та чому це важливо в розрізі розвитку країни?» (А.Артюхов), «Інституційне забезпечення якості освітнього процесу: становлення та розвиток» (О.Бершадська), «Безбар’єрність та умови для інклюзивного навчання» (О.Шпай), «Чому успішний освітній процес повинен бути публічним?» (І.Лиман), «Lifelong learning для викладача: вимога зверху чи необхідність сучасності?» (О.Ляшенко), workshop «Як спроєктувати якісну освітню програму» (Т.Рак –  Формування цілей освітньої програми, З.Луцишин –  «Стандарти освіти. Чіткі рамки чи гнучкість?», Л.Барановська – «Результати навчання. Що таке та як правильно формулювати?», О.Білоус – «Врахування закордонного досвіду за аналогічними програмами») і «Методи якісного навчання: лайфгаки від Прогресильних» (О.Чуб – «Динаміка онлайн-заняття», Ю.Рижук – «Креативне мислення як основа прогресильної вищої школи», С.Бульбенюк – «Сторітелінг як один з неформальних інструментів сучасної освіти»; Н.Шевченко – «Комунікації: основи освітянського менеджменту)»,  public talk «Зміст освітньої програми: вимоги ринку праці та актуалізація» (М.Почебут), «Синергія неформальної та академічної освіти: інструменти та best practices» (Ю.Рашкевич), «Наука, як невід’ємна складова підготовки сучасного спеціаліста» (О.Полоцька).

Після щотижневого виконання тестових завдань А.Попович отримала сертифікат про успішне завершення курсу підвищення кваліфікації в обсязі 30 год.

Програма підвищення кваліфікації

Підвищення кваліфікації «Прогресильне викладання: складові системи якості вищої освіти» (доцент Попович А.)