1 травня 2023 року відбулося засідання комісії з захисту навчальної фахової педагогічної практики здобувачами третього року навчання освітньо-професійної програми «Середня освіта (Українська мова і література)» бакалаврського рівня вищої освіти.

Звіт із практики здобувачі вищої освіти захищали перед комісією у складі доцентів кафедри української мови Попович А.С. і Дзюбак Н.М. та асистента кафедри історії української літератури та компаративістики Лупійчук А.В. До захисту навчальної фахової педагогічної практики було допущено студентів, які виконали програму практики та подали необхідну звітну документацію, що була перевірена керівником практики від фахової кафедри.

Здобувачі вищої освіти повідомляли про заклад загальної середньої освіти, у якому відбувалася практика, про труднощі, що виникали, та висловлювали пропозиції щодо покращення навчальної фахової практики. Загальна оцінка роботи кожного студента враховувала ступінь виконання програми практики, якість звітної документації тощо.

Захист здобувачами вищої освіти навчальної фахової педагогічної практики