Розвиток міжнародної академічної мобільності науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти є одним із пріоритетних завдань, визначених у «Стратегії інтернаціоналізації Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (до 2025 року)».

10 травня 2023 року доценти кафедри української мови Коваленко Б., Коваленко Н., Попович А., Дзюбак Н. і старший викладач Шевчук З. долучилися до  онлайнової зустрічі «Еразмусівці К-ПНУ діляться досвідом викладання та стажування в університетах ЄС».

Науково-педагогічні працівники кафедри української мови ознайомилися з досвідом учасників програм ЄС Еразмус+, представників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, які брали участь у програмах міжнародної академічної мобільності.

Участь викладачів кафедри української мови в зустрічі «Еразмусівці К-ПНУ діляться досвідом викладання та стажування в університетах ЄС»