7 вересня 2023 року доктор педагогічних наук, доцент кафедри української мови Попович А.С. і начальник центру інформаційних технологій університету Романюк В.М. провели бінарне лекційне заняття «Особливості навчальної платформи Moodle» для студентів-першокурсників.

В.Романюк ознайомила здобувачів вищої освіти, які навчаються на освітньо-професійній програмі «Середня освіта (Українська мова і література)», з можливостями, особливостями й структурою університетського модульного об’єктно-орієнтованого динамічного навчального середовища Moodle. А.Попович продемонструвала студентам наповнення освітнього компонента «Вступ до професії вчителя-словесника» на платформі Moodle.

Бінарне лекційне заняття з дисципліни «Вступ до професії вчителя-словесника» (доцент Попович А.)