Викладачі навчально-наукового інституту української філології та журналістики повсякчас урізноманітнюють проведення лекційних занять. Однією з цікавих форм є лекція-наставництво.

12 вересня 2023 року лекцію «Організація освітнього процесу в закладах вищої освіти» для здобувачів першого року навчання освітньо-професійної програми «Середня освіта (Українська мова і література)» провели студенти-магістранти Слободян С., Деркач М., Сергушев Д., Дорога В.

Лекцію-наставництво зорганізовано в межах вивчення дисципліни «Вступ до професії вчителя-словесника» (викладач – А.С.Попович).  На занятті відбувся обмін досвідом, магістранти висловили побажання й настанови для студентів першого курсу.

Традиційна лекція-наставництво для першокурсників спеціальності «Середня освіта (Українська мова і література») (доцент Попович А.С.)