29 вересня 2023 року здобувачі вищої освіти навчально-наукового інституту української філології та журналістики в межах вивчення дисципліни «Методика навчання української мови» долучилися до засідання круглого столу «Методи компетентнісного навчання української мови».

Захід, який щороку організує відділ навчання української мови та літератури Інституту педагогіки НАПН України, присвячено пам’яті видатного вченого-лінгводидакта, члена-кореспондента НАПН України, професора Біляєва Олександра.

Під час круглого столу обговорили сучасні лінгводидактичні проблеми, аспекти застосування традиційних та інноваційних методів і прийомів навчання української мови.

Круглий стіл «Методи компетентнісного навчання української мови» (доцент Попович А.С.)