Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка вже 105 рік поспіль підтверджує свій статус одного з найпотужніших осередків освіти й науки на Поділлі.

20 жовтня в межах святкування річниці в залі засідань К-ПНУ за сприяння адміністрації та профкому студентів, аспірантів та докторантів відбулося традиційне нагородження переможців рейтингу здобувачів вищої освіти серед студентів факультетів/інституту та університету за результатами 2022-2023 н. р.

За результатами рейтингу успішності визначено кращих студентів.

У навчально-науковому інституті української філології та журналістики пееможцями є:
Вікторія Компанієць  (І місце)
Анастасія Нінадовська (ІІ місце)
Тетяна Мельничук (ІІІ місце)

Із вітальним словом виступив в.о. ректора К-ПНУ Володимир Дубінський, який визначив символізм свята та побажав студентам успіхів, нових звершень і реалізації всіх творчих та професійних задумів!

Здобувачі освіти отримали цінні подарунки та грошові нагороди за високі показники в навчальній, науковій і громадській діяльності.

Студенти ННІ УФЖ – серед переможців рейтингу успішності студентів за результатами 2022-2023 н. р.