Традиційно в День української писемності та мови – 27 жовтня 2023 року – українців запрошують долучитися до найбільшого україномовного флешмобу – Радіодиктанту національної єдності – 2023.

Навчально-науковий інститут української філології та журналістики Кам’янець-Подільського національного  університету імені Івана Огієнка запрошує написати радіодиктант національної єдності разом!

Місце проведення – 406 ауд. центрального корпусу К-ПНУ .

Час проведення:

10:30 – телеміст зі Східноукраїнським національним університетом  імені Володимира Даля.

11:00 – початок трансляції радіодиктанту.

Із собою потрібно взяти чисті аркуші паперу та ручку.

Цьогоріч Радіодиктант називатиметься «Дороги України».

Авторка тексту – поетеса, перекладачка, авторка прозових творів, лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко.

Читатиме актор, театральний режисер, виконавець ролі Івана Довбуша у популярному фільмі «Довбуш» Олексій Гнатковський.

Запрошуємо всіх охочих!

Пишімо радіодиктант національної єдності – 2023 разом!