1 листопада 2023 року в навчально-науковому інституті української філології та журналістики відбулася ХV Наукова конференція молодих учених.

З.С.Шевчук, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри української мови, голова студентської ради наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених навчально-наукового інституту української філології та журналістики, здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти Д.Бановська, Я.Журенко, А.Козярук, В.Козярук, Л.Прокопів, Д.Сторожук, І.Аркуша та магістранти Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського, Ізмаїльського державного гуманітарного університету обговорювали наукові доповіді в підсекції «Українське мовознавство».

Програма_конференції

ХV Наукова конференція молодих учених