03 листопада відбулася зустріч членів кафедри української мови, здобувачів вищої освіти з Романом Вікторовичем Міняйлом, доктором філологічних наук, доцентом, професором кафедри української лінгвістики, літератури та методики навчання Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради, на якій обговорювали освітньо-наукову та освітньо-професійні програми, для яких випусковою є кафедра української мови.

Роман Вікторович як гарант освітньо-професійної програми «Філологія. Польська мова та література. Українська мова та література» поділився досвідом успішної реалізації завдань та якості освіти, запропонував для обговорення цікаві вибіркові дисципліни та методи їх популяризації.

Обговорення освітньо-наукової та освітньо-професійних програм зі стейкхолдером