22 жовтня 2023 року в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбувся п’ятий Крайовий форум освітян «Освіта – енергія майбутнього. Гасло заходу – «Освіта. Незламність. Разом до перемоги».

Крайовий форум освітян – це інтелектуальна платформа обміну досвідом між освітянською спільнотою, органами державної влади, місцевого самоврядування, здобувачів та усіх зацікавлених осіб.

Доцент кафедри української мови Попович А.С. взяла участь у панельній дискусії «Філологічна і журналістська освіта: сучасні реалії». Доцент кафедри української мови Коваленко Н.Д.  – учасниця секції “Якість. Професіоналізм. Лідерство: спроможність бути сильними”.

Крайовий форум освітян «Освіта – енергія майбутнього» (Попович А.С., Коваленко Н.Д.))