2 листопада в межах циклу заходів із популяризації академічної доброчесності в навчально-науковому інституті відбулася зустріч із першокурсниками “Що ми знаємо про академічну доброчесність?”. Організатор заходу – Шевчук Зореслава, старший викладач кафедри української мови, член комісії з питань академічної доброчесності К-НПУ.

Зореслава Сергіївна ознайомила студентів із нормативними документами, які регулюють політику дотримання академічної доброчесності в університеті; діяльністю комісії з питань академічної доброчесності К-ПНУ. Обговорила види порушень академічної доброчесності та відповідальність для здобувачів вищої освіти за порушення академічної доброчесності.

Зустріч із першокурсниками “Що ми знаємо про академічну доброчесність?” (Шевчук З.С.)