18 листопада викладачі кафедри української мови (проф.Л.Марчук, доценти І.Беркещук, Н.Ладиняк) долучилися до проведення ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який відбувався у ліцеї №16.
Метою конкурсу є вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка, стимулювання учнівської молоді до вивчення української мови і літератури. Активна й злагоджена робота вчителів шкіл й викладачів кафедри супроводжувалася жвавими дискусіями й обговоренням кращих робіт учасників конкурсу.

Викладачі кафедри української мови долучилися до проведення ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка