16 листопада 2023 року викладачі кафедри української мови Л.Марчук, А.Попович та І.Беркещук взяли участь у ІІ Міжнародній науковій конференції «Ukrainistyka Wrocławska: lingua, litterae, sermo», яка відбулася  у Вроцлавському університеті (Wrocławski Uniwersytet,  Wrocław, Польща).

На конференції працювали такі секції: «Wyraz, koncept, tekst», «Nauczanie języka ukraińskiego jako obcego», «Wojna w języku i literaturze», «Tożsamościowe wymiary literatury. Ukraińskie konteksty», «Terminologia języka ukraińskiego», «Nauczanie języka ukraińskiego jako obcego».

Л.Марчук виступила з доповіддю «Метафори часу в романі П.Загребельного „Зона особливої охорони”, А.Попович – «Використання автентично-мовних компонентів у процесі навчання української мови в закладах вищої освіти», І.Беркещук – «Неодеривати періоду повномасштабного вторгнення Росії в Україну».

Конференційні матеріали буде опубліковано у збірнику наукових статей.

Програма конференції

Участь викладачів кафедри української мови в міжнародній науковій конференції «Ukrainistyka Wrocławska: lingua, litterae, sermo»