Доценти кафедри української мови Попович А.С. та Ладиняк Н.Б. взяли участь у програмі професійного підвищення кваліфікації «Стартап-проєктування у науково-дослідній діяльності закладу вищої освіти», проведеної в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка з 13 листопада по 26 грудня 2023 року (обсяг – 30 год.).

Тренінгова програма передбачала опанування поняття стартап-екосистеми, аспектів формування та розвитку команди стартапу, розвитку дизайнерського мислення, застосування інструментів проєктного аналізу, дослідження ринку, канви бізнес-моделі, презентації стартап-проєкту та ін. Надалі передбачено внесення змін у робочу програму навчальної дисципліни «Основи наукових досліджень», що забезпечить реалізацію концепції стартап-освіти.

Участь викладачів кафедри в програмі підвищення кваліфікації «Стартап-проєктування у науково-дослідній діяльності закладу вищої освіти» (доценти Попович А. та Ладиняк Н.)