7 грудня 2023 року в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбувся круглий стіл «Напрями залучення Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка до розвитку Кам’янець-Подільської міської територіальної громади», організований відділом фандрайзингу.

У заході взяли участь заступник міського голови Вадим Мендограло, перший заступник директора Департаменту соціального захисту населення Інна Комендацька, начальник відділу промисловості, підприємництва, торгівлі та сфери послуг департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Наталія Польова, завідувач відділу інвестиційної політики, проєктів та міжнародного співробітництва Ірина Михайлова.

Учасники круглого столу обговорили пропозиції співпраці в економічному, соціальному, екологічному, історичному, реабілітаційному й технологічному напрямах, озвучені командами розробників університету. Представники міської ради ознайомили присутніх із пріоритетними векторами розвитку громади й наголосили на важливості використання потенціалу університету для їхньої реалізації.

Навчально-науковий інститут української філології та журналістики представляла заступник директора інституту з наукової роботи та міжнародних зв’язків Попович Анжеліка. Вона представила проєкт кафедри української мови «Формування толерантного українськомовного середовища територіальної громади як засобу її соціального згуртування».

У результаті проведення круглого столу визначено напрями залучення Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка до розвитку Кам’янець-Подільської міської територіальної громади.

Круглий стіл «Напрями залучення Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка до розвитку Кам’янець-Подільської міської територіальної громади» (доцент Попович А.)