12 березня о 13.30 (авд.410) відбудеться публічна презентація наукових результатів дисертації та її обговорення на спільному засіданні кафедри української мови, кафедри історії української літератури та компаративістики, кафедри германських мов і зарубіжної літератури ЧОРНОКОНЬ Вікторії Вікторівни «Категорія невизначеності в художніх системах модернізму і постмодернізму» на здобуття ступеня доктора філософії в галузі знань 03 Гуманітарні науки за спеціальності 035 Філологія; ГНАТЕНКА Сергія Олександровича «Архітектоніко-семантична трансформація тексту: прийом стирання (ERASURE) в літературі формальних обмежень» на здобуття ступеня доктора філософії в галузі знань 03 Гуманітарні науки за спеціальності 035 Філологія.

Публічна презентація наукових результатів дисертації Чорноконь В.В.