Кожній людині в житті хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності. Ключем до цього стає вибір професії.

02 квітня науково-педагогічні працівники зустрілися з одинадцятикласниками трьох комунальних закладів загальної середньої освіти Хмельницької міської ради: «Ліцей №1 імені Володимира Красицького», «Ліцей №6 імені Назара Макаренка» та «Ліцей № 16 імені Володимира Козубняка».

Завідувач кафедри української мови, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Інна Беркещук ознайомила учнів із спеціальностями навчально-наукового інституту української філології та журналістики та повідомила про перспективи подальшого працевлаштування.

Про особливості здобуття освіти в Університеті Огієнка та вступну кампанію поспілкувалися з випускниками комунальних закладів освіти м. Хмельницький (доц. Беркещук І.С.)