26 та 27 березня 2024 р. відбувся онлайновий інформаційний захід «Інфо-Дей» Програми «Горизонт Європа», у роботі якого взяла участь заступник директора навчально-наукового інституту української філології та журналістики з наукової роботи та міжнародних зв’язків, доцент кафедри української мови Попович А.С.

Рамкова програма Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа» – це найбільша програма Європейського Союзу з фінансування науки та інновацій. Метою програми  є спільне подолання нових глобальних викликів, розвиток передової науки й підтримка досліджень світового рівня, впровадження інновацій для підвищення конкурентоспроможності Європи.

Програма «Горизонт Європа» уможливлює використання європейських інструментів конкурсного фінансування та надання грантової підтримки; забезпечує умови для проведення спільних досліджень із країнами-членами ЄС; надає доступ до дослідницької інфраструктури країн-членів ЄС і сприяє розбудові матеріально-технічної бази в Україні.

Програма інформаційного заходу “Інфо-Дей”

Інформаційний день програми «Горизонт Європа» (доцент Попович А.)