29 березня 2024 року гостьову лекцію з дисципліни «Старослов’янська мова та історична граматика» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня освіти освітньо-професійних програм «Середня освіта (Українська мова і література. Англійська мова)» та «Середня освіта (Українська мова і література)» навчально-наукового інституту української філології та журналістики прочитав ДЕНИСЮК Василь Вікторович, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української філології Хмельницького національного університету, автор численних праць з історії мови, діалектології та фразеології. Лектор порушив цікаві, проблемні та актуальні питання з історії розвитку української мови, наголосив на важливому значенні рукописної спадщини та записів діалектного мовлення для історико-лінгвістичних досліджень.

Гостьова лекція зі старослов’янської мови та історичної граматики