1. Старший викладач Шевчук З.С. обговорила питання академічної доброчесності із учасниками проєкту «Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ» (16 грудня 2021 р.).
  2. Формуємо академічну культуру разом! (гостьова лекція, бінарне заняття; З. Шевчук, 21 вересня 2022 р.).
  3. Опанування здобувачами вищої освіти навчального курсу «Академічна доброчесність».
  4. Відкрита дискусія “Академічна доброчесність як складник наукової етики у вищій школі” (14.11.2022 р., Шевчук З.С.)
  5. Триває цикл зустрічей із магістрантами щодо питань дотримання академічної доброчесності (21.11.2022 р., Шевчук З.С.)
  6. Опитування учасників освітнього процеу щодо дотримання академічної доброчесності в К-ПНУ
  7. Результати опитування учасників освітнього процесу щодо дотримання академічної доброчесності в К-ПНУ
  8. Панельне обговорення «Конфлікти в закладі вищої освіти: види та шляхи вирішення» (ст.викл. Шевчук З.С.)
  9. Обговорення «Положення про врегулювання конфліктних ситуацій у К-ПНУ імені Івана Огієнка» (21.02.2023 р.)
  10. Онлайнова відкрита лекція «Мистецтво взаємодії: шляхи вирішення конфліктних ситуацій в освітньому процесі закладу вищої освіти» для здобувачів ННІ української філології та журналістики
  11. Розпочав роботу дискусійний клуб «Що ми знаємо про академічну доброчесність?» (модератор – Шевчук З.С.)
  12. Дискусійний клуб «Що ми знаємо про академічну доброчесність?» (зустріч друга)
  13. Освітньо-науковий воркшоп «Формуємо доброчесне середовище разом!» (Шевчук З.С.)
  14. Дискусійний форум «Академічна доброчесність як стандарт поведінки в умовах сучасного освітнього середовища» (до Міжнародного дня академічної доброчесності)
  15. Зустріч «Академічна доброчесність як складник системи забезпечення якості освітньої діяльності»(спікер – Шевчук Зореслава), (у межах програми ««Акредитація освітніх програм: механізми забезпечення якості вищої освіти в К-ПНУ»)
  16. Круглий стіл “Академічна доброчесність: досвід, практики, виклики, поступ” (доцент Попович А.С., ст. викл. Шевчук З.С.)
  17. Зустріч із першокурсниками “Що ми знаємо про академічну доброчесність?” (Шевчук З.С.)
  18. Участь викладачів та аспірантів кафедри української мови у вебінарі про академічну доброчесність
  19. Продовжив роботу дискусійний клуб “Що ми знаємо про академічну доброчесність?” (ст.викл. Шевчук З.С.)
  20. «Роль учителя у формуванні якісного доброчесного середовища закладу освіти»: методичний семінар для педагогів (Шевчук З.С.)