2021 р.

1. Неформальна освіта: опановано дистанційний курс з медійної грамотності “Very Verified”.
  2. Студентка Валерія Доннікова – учасниця міжнародного інтеграційного проєкту (науковий керівник – доцент Коваленко Н.Д.).
  3. Практикуємо нетрадиційні форми проведення практичних занять (доцент Попович А.С.).
  4. Студентка факультету Заплітна А.В. успішно пройшла всі IV етапи в Марафоні з української мови імені Петра Яцика (2021).
  5. Здобувачка вищої освіти Марина Кір’янова-Щур – учасниця міжнародної програми Erasmus+
  6. Всеукраїнська наукова конференція «Студентська молодь у науці» (Хмельницька гуманітарно-педагогічна  академія).
  7. Міжнародна науково-практична конференція “Мовні виміри світу” (Житомирський державний університет імені Івана Франка).
  8. Круглий стіл «Згадаймо про Івана Верхратського (до175-річчя від дня народження)»
    (Марчук Л.М.,Монастирська Р.І.)
    .
  9. Науково-практична конференція «Подільська регіональна лексикологія: стан та перспективи» (Вінницький державний  педагогічний університет імені М. Коцюбинського).
  10. Круглий стіл “Методи навчання української мови: сучасний контекст” (Попович А.С.).
  11. Нові набутки студентів у неформальній освіті.
  12. Здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова) опанували онлайновий курс «Стартуємо до успішної школи».
  13. Успішне завершення онлайнового курсу «Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах».
  14. Дискусійна платформа «Гендерний дискурс в освітній політиці: теоретичні та прикладні аспекти» (Марчук Л.М., Попович А.С.).
  15. Наукова конференція студентів та магістрантів за підсумками науково-дослідної роботи в 2019 році.
  16. Звітна наукова конференція викладачів, докторантів і аспірантів університету за підсумками НДР у 2019 році.
  17. Диплом переможця обласного етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
  18. Юлія Колісник – переможниця ІІ (обласного) етапу ХVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
  19. Перемога на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт.

2022 р.

1. Участь Валерії Доннікової у міжнародному інтеграційному проєкті (науковий керівник – Н. Коваленко)
  2. Студентка Ірина Гайдей – учасниця Всеукраїнської науково-практичної конференції «Студентська молодь у науці» (науковий керівник – ст.викл. Зореслава Шевчук).
  3. Студентка Вікторія Дорога – учасниця міжнародного інтеграційного проєкту (науковий керівник – доцент Наталія Коваленко).
  4. Участь у конференції «Наука та освіта в дослідженнях молодих учених» (Ладиняк Н.Б., Довга А.А.).
  5. Магістрантка Марія Коваленко – учасниця міжнародного інтеграційного проєкту (науковий керівник – доц. Коваленко Н.Д.).
  6. Професор Марчук Л.М. та аспірантка Журенко Я.В. взяли участь в інтерактивному вебінарі “Стереотип, ідеал, типовий випадок: у чому різниця?”.

2023 р.

1. Відзнаки університету до Дня науки в Україні
  2. Участь здобувачів вищої освіти в ХІ Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Подільська регіональна лексикологія: стан та перспективи» (науковий керівник – Коваленко Н.Д.)
  3. Вікторія Компанієць – учасниця Міжнародної науково-практичної студентської-учнівської конференції «Мовні виміри світу» (науковий керівник – Коваленко Н.Д.)
  4. Відбулася звітна наукова конференція студентів і магістрантів навчально-наукового інституту української філології та журналістики
  5. Звітна наукова конференція студентів і магістрантів
  6. Охоцька Анна – призерка ІІІ етапу (обласного) ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (науковий керівник – Марчук Л.М.)
  7. Команда Resources Studio пропонує молоді Університету Огієнка вдосконалити свої soft skills.
  8. Студенти навчально-наукового інституту філології та журналістики про науково-пошукову роботу (доцент Попович А., ст. викладач Шевчук З.)
  9. Науково-практичний семінар “Динаміка мовної норми в науково-освітньому дискурсі початку ХХІ століття” (доцент Попович А.С.)
  10. Студентки Вікторія Компанієць та Анастасія Нінадовська – учасниці Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Студентська молодь у науці» (наукові керівники – Коваленко Н.Д., Шевчук З.С.)
  11. Літня школа молодого науковця (Д. Бановська, науковий керівник – Попович А.С.)

2024 р.

1. Тринадцятий випуск «Збірника наукових праць студентів та магістрантів навчально-наукового інституту української філології та журналістики»
  2. Відбулася звітна наукова конференція здобувачів вищої освіти