2022 р.

1. Х Волошинські читання (доцент Попович А.С., Інститут педагогіки НАПН України, 08.12.2022 р.)
  2. Участь у міжнародній науковій конференції «AD FONTES. ДЖЕРЕЛА ДІАЛЕКТОЛОГІЧНИХ СТУДІЙ» (доценти Коваленко Б.О., Коваленко Н.Д.)
  3. Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю (доценти Коваленко Б.О., Коваленко Н.Д., 10-11.11.2022 р., Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини)
  4. Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції (доценти Коваленко Б.О., Коваленко Н.Д., 08.11.2022 р., ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка)
  5. Участь у VIII Всеукраїнській науковій онлайн-конференції Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського (Л. Марчук, 27-28 жовтня 2022 р.)
  6. Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Мова і право» (Коваленко Н.Д., 25.10.2022 р.)
  7. Професор Людмила Марчук серед спікерів ХVІ Міжнародної наукової конференції (Вроцлавський університет, Польща (20-21.10.2022 р.)
  8. Всеукраїнська  науково-практична конференція з міжнародною участю «Філологічні горизонти: науковий, лінгводидактичний, філософський, соціальний, національно-патріотичний вектори» (Н. Коваленко, КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж», 14.10.2022 р.)
  9. Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми сучасного підручника: навчально-методичне забезпечення освітнього процесу в умовах воєнного часу» (А. Попович, Інститут педагогіки НАПН України, 14-15.09.2022 р.)
  10. Участь у роботі Міжнародної педагогічної онлайн-конференції «Навчання під час війни. Як не допустити освітньої катастрофи» (Н. Коваленко, 08-09.09.2022 р.)
  11. Участь у ІІ Всеукраїнській конференції “Доуніверситетська підготовка: інновації, виклики, перспективи” (З. Шевчук, 26-28.05.2021 р.)
  12. Участь у ІІІ Міжнародній науковій конференції “Освіта і наука у мінливому світі: проблеми та перспективи розвитку” (І. Беркещук)
  13. Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Професійна підготовка фахівців в Україні: історія і сучасність» (З. Шевчук, 01.06.2021 р.)
  14. Науковий семінар «Українська мова і інформаційному просторі: стан, виклики, актуальні завдання” (Л. Марчук, 21.02.2022 р.)

2023 р.

1. Участь у Мiжнародній науковій конференції «Діалекти в синхронії та діахронії: методи і прийоми пізнання» (доценти Коваленко Н.Д., Коваленко Б.О.)
  2. Участь у Мiжнародній науковій конференції «Діалекти в синхронії та діахронії: методи і прийоми пізнання» (доценти Коваленко Н.Д., Коваленко Б.О.)
  3. Всеукраїнська наукова конференція “Термінологія і сучасність” (Інститут української мови НАН України; Марчук Л.М.).
  4. Участь у Міжнародній науково-практичній міждисциплінарній конференції «ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ: ПЕДАГОГІЧНА ТА ФІЛОЛОГІЧНА ПАРАДИГМИ» (Марчук Л.М.)
  5. Участь у ХІV фольклористичних читаннях, присвячених професору Лідії Дунаєвській (доценти Коваленко Н.Д., Коваленко Б.О.)
  6. Професор Людмила Марчук взяла участь у Міжнародній науковій конференції, присвяченій 70-річчю кафедри україністики Варшавського університету
  7. Участь у Міжнародній науковій конференції «Подвижник української науки зі Срібної землі» (доценти Коваленко Н.Д., Коваленко Б.О.)
  8. Участь у Міжнародній науковій конференції “SŁOWIAŃSKA FRAZEOLOGIA GWAROWA III” (Коваленко Н.Д., Коваленко Б.О.)
  9. Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Мова і право» (проф. Коваленко Н.Д.)
  10. Участь у міжнародній науковій конференції «Slovanské dialekty v době digitálních technologií» (проф. Коваленко Н.Д.)
  11. Участь у роботі науково-практичного онлайн-семінару (проф. Коваленко Н.Д., ст.викл. Шевчук З.С.)
  12. Крайовий форум освітян «Освіта – енергія майбутнього» (доцент Попович А.С., Коваленко Н.Д.)
  13. Участь у ХVІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «СЛОБОЖАНСЬКА БЕСЕДА – 16» (Коваленко Н.Д., Коваленко Б.О.)
  14. Участь у Х Всеукраїнській науково-практичній конференції «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ГУМАНІТАРИСТИКИ: СВІТОГЛЯДНІ І ПРАВОВІ ПІДХОДИ, КОМУНІКАТИВНІ ТА ПЕДАГОГІЧНІ СТРАТЕГІЇ» (доц. Шеремета Н.П.)
  15. V Міжнародна науково-практична конференція «Нова українська школа: результати та перспективи» (ст.викл. Шевчук З.С.)

2024 р.

1. Участь викладачів кафедри української мови в міжнародній науковій конференції «Ukrainistyka Wrocławska: lingua, litterae, sermo»
  2. Участь у конференції «Подільська регіональна лексикологія: стан та перспективи»