1. Участь здобувачів вищої освіти в ХІ Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Подільська регіональна лексикологія: стан та перспективи» (науковий керівник – Коваленко Н.Д.)
  2. Вікторія Компанієць – учасниця Міжнародної науково-практичної студентської-учнівської конференції «Мовні виміри світу» (науковий керівник – Коваленко Н.Д.)
  3. Шевченківські дні в літературному музеї Кам’янець-Подільського ліцею №2 (Коваленко Н.Д., Коваленко Б.О.)
  4. Урок-презентація «Фразеологія української мови» для здобувачів освіти Кам’янець-Подільської спеціальної школи Хмельницької обласної ради (Коваленко Н.Д.)
  5. Співпраця з педагогами Чернівеччини (Коваленко Н.Д., Коваленко Б.О.)
  6. Співпраця вчених-філологів із Центром професійного розвитку педагогічних працівників (Коваленко Н.Д., Коваленко Б.О.)
  7. Лінгвістичне краєзнавство: науково-методичний семінар для учителів (Коваленко Н.Д., Коваленко Б.О.)
  8. Проведення семінару для вчителів-словесників (доцент Коваленко Н.Д.)
  9. Проведення семінару для вчителів-словесників (доцент Коваленко Н.Д.)
  10. ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗБІРКИ ТЕКСТІВ “ЗАХІДНОПОДІЛЬСЬКІ ТА СУМІЖНІ ГОВІРКИ” (укл. Коваленко Н.Д., 2020, Т. 1-2).
  11. ДІАЛЕКТНИЙ ТЕКСТ ЯК КЛЮЧ ДО ГЛИБИННОГО ПІЗНАННЯ МОВИ (презентація лекції Коваленко Н.Д.)
  12. Як про подільські говірки в «Арт Сховищі» розмовляли.
  13. Всеукраїнська науково-практична конференція «Поліське наріччя: від витоків до сьогодення» (доценти Борис і Наталія Коваленки).
  14. Магістрантка Марія Коваленко – учасниця міжнародного інтеграційного проєкту (науковий керівник – доц. Коваленко Н.Д.).
  15. Programa-shkoly-seminaru-2021 (1)
  16. Зареєстровано авторські права на монографії викладачів кафедри української мови (доц. Коваленко Б.О., Коваленко Н.Д.).
  17. Студентка Валерія Доннікова – учасниця міжнародного інтеграційного проєкту (науковий керівник – доцент Коваленко Н.Д.).
  18. Відбулася настановна конференція з навчальної діалектологічної практики (доценти Коваленко Н.Д., Шеремета Н.П.).
  19. Участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної відеоконференції «Професійна позиція: думки, аргументи, факти» (доцент Коваленко Н.Д.).
  20. Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «ДИНАМІЧНІ ПРОЦЕСИ В ЛЕКСИЦІ ТА ГРАМАТИЦІ СЛОВ’ЯНСЬКИХ МОВ» (доценти кафедри української мови Коваленко Б.О., Коваленко Н.Д., Шеремета Н.П.).
  21. Міжнародна науково-практична конференція “Мовні виміри світу” (Житомирський державний університет імені Івана Франка).
  22. Х Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих учених «Подільська регіональна лексикологія: стан та перспективи» (доцент Коваленко Н.Д.).
  23. Презентація праць кандидатів філологічних наук, доцентів кафедри української мови Бориса і Наталії Коваленків.
  24. Презентації нових лексикографічних праць «Фразеологічного словника подільських і суміжних говірок» Наталії Коваленко і словника «Фразеологізми в ідіостилі Анатолія Свидницького» Бориса Коваленка у межах конференції: “ФРАЗЕОЛОГІЯ В ЛІНГВОКУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ”.
  25. Участь у ХІV фольклористичних читаннях, присвячених професору Лідії Дунаєвській (доценти Коваленко Н.Д., Коваленко Б.О.)
  26. Участь у конференції «Подільська регіональна лексикологія: стан та перспективи»